Kontakta oss - EEN Jönköping Kontakta oss - EEN Jönköping

Kontakta oss

Vill du veta mer om hur ditt företag kan internationaliseras eller boka ett möte? Hör av dig till någon av oss!

Malin Jönsson

Malin Jönsson

Tele: 036-306509

Mobil: 0733-307092

E-post: malin.jonsson@almi.se

Markus Jonsson

Personlig exportcoach för bolag i Jönköpings län. Markus har bott i fem länder däribland Tyskland, UK och USA och har praktisk erfarenhet av att jobba internationellt. Han använder nu sin erfarenhet till att coacha företag med uttalade exportambitioner.

Tele: 036-306528

Mobil: 0761-733718

E-post: markus.jonsson@almi.se

Hanna Fransson

Hanna Fransson har i länge arbetat inom Enterprise Europe Network och är gruppens expert på livsmedelsföretag. Är ofta också spindeln i nätet när det gäller events, seminarier och workshops.

Tele: 036-306526

Mobil: 0708-385339

E-post: hanna.fransson@almi.se

Elin Berlin (föräldraledig)

Tele: 036-306525

Mobil: 0708-453904

E-post: elin.berlin@almi.se

Therése Carlbrant

Therése Carlbrant har i flera år arbetat inom Enterprise Europe Network. Brinner för försäljning och marknadsföring och snabbar på företags internationella affärer genom rådgivning och internationella affärskontakter.

Tele: 036-30 65 27

Mobil: 0724-534160

E-post: therese.carlbrant@almi.se

rebecka_jonsson

Rebecka Jonsson

Rebecka Jonsson är ny på Enterprise Europe Network sedan augusti 2020. Jobbar som Kommunikatör och har koll på nätverkets alla olika sociala kanaler och uppdaterar om det senaste från nätverket.

Tele: 036-30 65 02

Mobil: 0721-94 39 02

E-post: rebecka.jonsson@almi.se

Max Sundvall

Max Sundvall, personlig exportcoach med en bakgrund från tillverkningsindustrin där han arbetat med internationell expansion av såväl egna varumärken som kundspecifik produktion. Jobbar nu primärt med exportföretag inom diverse branscher, men har även nationell specialinriktning mot smart industri, scale-ups och mobility.

Tele: 036-306512

Mobil: 0725-029131

E-post: max.sundvall@almi.se

Vi erbjuder rådgivning och coachning för din internationalisering. Vi kan hjälpa dig med export, import, exportstöd och din exportstrategi.